معرفی چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل ۶۷۲A

چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل 672A

معرفی چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل ۶۷۲A

معرفی چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل ۶۷۲A 606 500 نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات شرکت ژانومه

چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل ۶۷۲A

هدف شرکت ژانومه از ارائه چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل ۶۷۲A کیفیت و کارآیی بیشتر به منظور راحت تر و دلچسب تر شدن کار برای مشتریان می باشد . به همین علت  با وفاداری به مشتری تنها هدف آن ارائه محصولات حرفه ای تر و استفاده روز افزون از تکنولوژی های موجود می باشد.

در طراحی  ضمن رعایت زیبایی مدل و کاربرپسند بودن آن، مواردی چون  استحکام و کارایی حداکثری نیز لحاظ گردیده است

چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل ۶۷۲A ، یک مدل محبوب از چرخ خیاطی گلدوزی در دنیا به شمار می رود که برای دوختن انواع مختلف  دوخت ها همچون  ساده دوزی، گلدوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، مادگی و دکمه دوزی مناسب است. عملکرد مناسب و  قوی، لرزش و سروصدای کم این چرخ خیاطی یکی از دلایل محبوبیت آن می باشد.  و بدنه آن از جنس تمام فلز می باشد.

دوخت های با کیفیت، محکم و زیبایی که این مدل ایجاد می نماید موجب شده تا افراد از این مدل برای کارهای گوناگونی بهره ببرند. با توجه به قیمت و دوام فوق العاده  این محصول در تهیه جهیزیه  به خاطر داشتن پنل زیبا بسیار مناسب می باشد. این چرخ خیاطی زیبا ساخت کشور تایلند می باشد .

شاید برایتان جالب باشد :
معرفی چرخ خیاطی کامپیوتری  ژانومه مدل XL607

 

طول و عرض دوخت در چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه مدل ۶۷۲A

حداکثر عرض هر بخیه ایی که یک چرخ خیاطی می تواند بدوزد عرض دوخت  گفته می شود و  همینطور حداکثر طول هر بخیه ایی که چرخ خیاطی می تواند بدوزد طول دوخت می گویند. در این مدل، که دارای گردونه تنظیم  عرض دوخت ۰ تا ۵ میلی متر می باشد.

 

حاشیه دوزی در این مدل

این چرخ خیاطی دارای ۲۰ نوع حاشیه  دوزی می باشد. حاشیه دوزی یعنی طرح های مختلف و متنوعی  که  یک چرخ خیاطی می تواند بدوزد. این طرح ها علاوه بر زیبایی ، کارایی متفاوتی مثل پس دوزی، سردوزی و …  را نیز دارند. با ترکیب این طرح ها می توان دوخت های بسیار زیبا و خلاقانه ای  انجام داد. و همینطور مجهز به سیستم ژتونی نیز می باشد.

این چرخ خیاطی حرفه ای قابلیت دوخت ساده، زیگزال، زیپ دوزی و تکه دوزی ، دکمه دوزی، مادگی، گلدوزی ، پس دوزی و …را دارد.

چرخ ژانومه مدل ۶۷۲A

عرض دوخت ۵ میلیمتر

۲۰ نوع حاشیه دوزی

قابلیت دوخت ساده و زیگزال

پس دوزی و تکه دوزی

دوخت دکمه،مادگی و زیپ

دارای درجعبه میباشد.