چرخ خیاطی مکانیکی

چرخ خیاطی مکانیکی


چرخ خیاطی مکانیکی امروزه بسیار زیاد مورد استفاده قرار دارد، در حال حاضر دوخت و دوز یک هنر محسوب می شود.اولین چرخ‌های خیاطی که تمام آن از قطعات فلزی تشکیل شده بود و بسیار سنگین بود قطعات فلزی در آن به کار برده شده بسیار کم است. اگر چه چرخ های کامپیوتری از ویژگی های بسیار عالی برخوردار هستند، تردیدی نیست که دوخت لباس با این نوع از محصولات به آسانی صورت می گیرد و هزینه درخواستی نیزبه طبع آن بسیار بالا است، به همین دلیل بسیاری از کاربران در برخی موارد به دلیل هزینه های درخواستی پایین چرخ خیاطی مکانیکی را بیشتر انتخاب می کنند. طرز استفاده از این محصول از نوع مکانیکی همچنین در مقایسه با نوع کامپیوتری بسیار آسان است ولی دوخت با این نوع از دستگاه زمان بر و نیازمند صرف هزینه است.

چرخ خیاطی مکانیکی

در صنعت پوشاک و کارگاه های تولیدی لباس استفاده از چرخ خیاطی یکی از اهرم های اصلی ادامه کار است و نیازمند به ارائه اطلاعات کاربردی می باشد ولی به راحتی در مدل های مختلف چرخ خیاطی مکانیکی فرایند دوخت صورت می گیرد؟ چرخ خیاطی مکانیکی به صورت دستی کار می کند اگرچه چرخ های خیاطی مکانیکی امروزه در مقایسه با انواع آن در گذشته دارای امکانات و البته اجزای تشکیل دهنده متفاوتی هستند ولی به مراتب نسبت به نوع کامپیوتری خود ساده تر و توانایی انجام کارایی کمتری دارند. با توجه به ویژگی نگهداری و البته سرویس چرخ خیاطی مکانیکی به آسانی صورت می گیرد در حالی که برای مدل های پیچیده تر حتی یک روغن کاری ساده نیز باید با دقت بیشتر انجام شود و در غیر این صورت به دلیل نقض فنی ایجاد شده به صورت پی در پی مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر خواهید بود. از مزیت های اصلی چرخ خیاطی مکانیکی می توان به :
• قیمت پایین
• کارایی ساده
• وزن سبک
آن ها اشاره کرد، چرخ خیاطی بیشتر با نام چرخ خیاطی دستی شناخته می‌شود. تقریباً همه ما یک‌بار این نوع چرخ خیاطی ها را در زندگی‌مان دیده‌ایم. همان چرخ خیاطی‌های قدیمی که بیشتر در خانه مادربزرگ‌هایمان دیده می‌شد و صدای کار کردن آن‌ها، چند اتاق آن طرفتر هم می‌رفت. با این که این چرخ خیاطی ها انقلاب عظیمی در صنعت دوخت و دوز ایجاد کردند اما به هیچ عنوان کامل نبودند. بدنه فلزی چرخ خیاطی‌های مکانیکی، باعث ماندگاری بالای آن‌ها می‌شد. قیمت این چرخ خیاطی ها ارزان است و برای استفاده از چرخ خیاطی مکانیکی بضرورت دارد که از نیروی مکانیکی کمک گرفت.
در ساختار این وسیله دستگیره‌ای در قسمت سمت راست چرخ خیاطی وجود دارد که با چرخاندن آن، عملیات دوخت و دوز انجام می‌شود. از آن جایی که دوختن با چرخ‌های مکانیکی زمان بر است و نیاز به صرف انرژی زیادی دارد، معمولاً باعث ایجاد دست درد و پا درد برای مصرف کننده می‌شود.

چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه

چرخ خیاطی کامپیوتری

نسل جدیدتر چرخ خیاطی ها، چرخ خیاطی کامپیوتری است. این چرخ خیاطی از هر نظر بهتر از چرخ خیاطی مکانیکی است. انواع مدل‌های دوخت و دوز را در این چرخ خیاطی خواهید دید. بیش از ۱۰۰۰ الگوی دوخت و دوز در حافظه چرخ خیاطی‌های کامپیوتری ذخیره می‌شود. چرخ خیاطی‌های کامپیوتری قابلیت اتصال به اینترنت را دارند. شما می‌توانید هر زمانی که خواستید اطلاعات سیستم خود را اپدیت کنید. جدیدترین الگوهای دوخت و دوز را بگیرید و در حافظه کامپیوتری آن ذخیره کنید.
چرخ خیاطی‌های کامپیوتری بر خلاف چرخ خیاطی‌های مکانیکی، وزن کمی دارند. از این رو در جابجایی آن‌ها دچار مشکل نخواهید شد. چرخ خیاطی‌های کامپیوتری با اتصال به برق و بدون وارد کردن نیروی مکانیکی، کار می‌کنند.
این چرخ خیاطی ها برای استفاده‌های تخصصی مناسب هستند. شما می‌توانید در صفحه نمایش آن، نوع دوخت و نوع پارچه را انتخاب کنید. میزان کشش هر کوک، قابل برنامه‌ریزی است. سرعت دوخت در چرخ خیاطی‌های کامپیوتری قابل تنظیم شدن است اما در چرخ خیاطی‌های مکانیکی، شما نمی‌توانید سرعت خاصی را مدنظر داشته باشید.

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۳۹۷A

خرید چرخ خیاطی مکانیکی

برای خرید چرخ خیاطی مکانیکی نمایندگی رسمی ژانومه به عنوان نماینده یکی از معتبر ترین برندهای تولیدی انواع مدل های این نوع از محصولات در خدمت شما عزیزان است . برای خرید یک محصول با کیفیت و اصل حتماً نماینده های رسمی فروش این محصولات را در اولویت و هدف خود قرار دهید در این حالت مطمئن خواهید بود محصول خریداری شده دارای کارکرد و کیفیت کافی است. برای ثبت سفارش و خرید چرخ خیاطی مکانیکی می توانید هم اکنون به وسیله شماره های موجود با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید. اطلاعات کامل در مورد انواع چرخ خیاطی مکانیکی به همراه مشخصات کامل در اولین صفحه وب سایت موجود است در صورت داشتن هرگونه سوأل تردید نکنید و با ما در ارتباط باشید. محصولات نامرغوب و بی کیفیت بسیاری در بازار به منظور جلب توجه خریدار با قیمت کمتر به فروش می رسد و ضرورت دارد برای اطمینان از کیفیت آن ها حتماً فروشنده های معتبر را انتخاب کنید زیرا چرخ خیاطی مکانیکی بی کیفیت به صورت پیوسته کارایی خود را از دست داده و هزینه های تعمیر و البته دردسرهای دیگر را به همراه خواهد داشت در صورتی که یک محصول مرغوب با داشتن طول عمر بیشتر عملکرد مطلوبی نیز خواهد داشت.

قیمت چرخ خیاطی

قیمت چرخ خیاطی های کامپیوتری معمولاً نسبت به چرخ خیاطی های مکانیکی بالاتر است. چرخ خیاطی‌های کامپیوتری، بهترین چرخ خیاطی‌های حرفه‌ای هستند که می‌توان با آن، همه نوع مدل لباسی را پوشش داد. نتیجه کار با چرخ خیاطی‌های کامپیوتری بر خلاف چرخ خیاطی‌های مکانیکی، بسیار تمیز و بی نقص خواهد بود. از مزایای چرخ خیاطی مکانیکی نسبت به چرخ‌های خیاطی کامپیوتری استحکام و قدرت بیشتر چرخ‌های مکانیکی است یعنی برای کار بیش‌تر و حرفه‌ای‌تر و تا اندازه‌ای کارگاهی، مناسب‌تر می‌باشد و تعمیرات آن‌ها راحت‌تر و قطعات آن قابل دسترس‌تر می‌باشند ولی چرخ‌ خیاطی کامپیوتری با وجود این که بسیار پیشرفته‌تر و مدرن‌تر می باشد و امکان دوخت‌های فراوانی دارد برای کارهای حرفه‌ای زیاد مناسب نمی‌باشند و هزینه‌ تعمیر و قطعات آن‌ بسیار بالاتر می‌باشد و معمولاً قیمت آن‌ها نسبت به چرخ‌های دیگر خانگی کمی زیادتر است.
برای کسب اطلاع بیشتر در مورد هزینه های درخواستی با ما در تماس باشید . همکاران ما در نمایندگی رسمی ژانومه برای ارائه اطلاعات کامل در مورد مشخصات و فروش چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه در خدمت شما عزیزان هستند. لازم به ذکر است که خدمات چرخ خیاطی ژانومه نیز در صورت به وجود آمدن هرگونه نقص فنی در دسترس شما خواهد بود. قیمت چرخ خیاطی معمولاً وابسته به عوامل مختلفی است که نوسانات موجود در اقتصاد کشور می تواند سبب افت و خیز قیمت نهایی شود. چرخ خیاطی ژانومه به دلیل داشتن وزن سبک به راحتی قابل حمل است و وجود اجزای تشکیل دهنده این وسیله کاربردی است، به همین دلیل افرادی که بنا به دلایلی مجبور به حمل این نوع از محصولات هستند پیشنهاد می شود در اولین مرحله خرید چرخ خیاطی مکانیکی را در اولویت قرار دهند. از سایر محصولات ژانومه می توانید به سایت اینترنتی ژانومه مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *