بهترین چرخ خیاطی ژانومه

خرید چرخ خیاطی ژانومه


انتخاب بهترین چرخ خیاطی ژانومه از میان محصولات پر فروش شرکت تولیدی ژانومه کار بسیار دشواری است، اگر شما قصد خرید چرخ خرید ژانومه را دارید پیشنهاد می کنیم که حتماً سری به انواع مدل های آن بزنید. در ادامه سعی داریم به طور کلی به بررسی انواع چرخ خیاطی ژانومه بپردازیم و اطلاعات با ارزشی در این راستا در اختیار خریداران این محصول قرار دهیم. در بین همه چرخ های موجود در بازار جهانی چرخ های تولیدی این شرکت دارای ویژگی های منحصر به فرد و کارایی مطلوب هستند و همین امر نیز از دلایل اصلی محبوبیت آن ها گردیده است.

 

 

چرخ خیاطی مکانیکی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه در دو دسته ی جداگانه چرخ خیاطی مکانیکی و کامپیوتری تولید و طراحی می شود. نوع مکانیکی این محصول به دلیل داشتن وزن سبک و همچنین قیمت درخواستی مناسب یک محصول ایده آل برای مصارف خانگی در نظر گرفته می شود. چرخ های دستی یا مکانیکی اگرچه اصلی ترین کاربرد را به عنوان محصولات خانگی دارند ولی با داشتن پیچیدگی کمتر برای مبتدیان در این زمینه می تواند بسیار مطلوب باشد به گونه ای که افراد با استفاده از آن ها به راحتی آموزش های لازم برای دوخت و دوز را فرا گیرند.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه

چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه از دیگر محصولات تولیدی این شرکت می باشد که به طور عمده در کارگاه های تولید لباس و پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع چرخ ها اگرچه پیچیدگی های بسیاری دارند ولی با استفاده از آن ها در این صنعت به تولید حجم وسیعی از پوشاک کمک می کنید، لازم به ذکر است که قیمت پیشنهادی چرخ خیاطی ژانومه از نوع کامپیوتری در مقایسه با انواع مکانیکی بسیار زیاد است، نگهداری و سرویس این محصولات نیازمند حساسیت بیشتری می باشد. از جمله مهمترین مزیت به کارگیری چرخ های کامپیوتری استفاده از آن ها برای مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه مشکل است، اگر چرخ های مکانیکی برای دوخت حجم زیاد استفاده شود در کوتاه ترین مدت زمان عملکرد خود را از دست خواهند داد.

 

چرخ خیاطی سردوز ژانومه

فاکتورهای مختلفی در خرید بهترین چرخ خیاطی ژانومه دخیل است که از مهمترین آن ها طرح دوخت موجود در این نوع از چرخ  می باشد، انواع مکانیکی این محصول کارایی متفاوتی دارند ولی برخی از آن ها تنها برای یک منظور مورد استفاده قرار می گیرند. چرخ خیاطی سردوز ژانومه قابلیت دوخت کناره های پارچه را دارد و به کارگیری آن  سبب می شود که نخ از کناره ها بیرون نزند و کیفیت کار افزایش یابد. از چرخ خیاطی سردوز ژانومه به عنوان یکی از چرخ های صنعتی مفید یاد می شود. اگرچه هیچ گونه الزامی به انتخاب این نوع از محصولات نیست ولی استفاده آن به طور قابل ملاحظه ای کیفیت دوخت را ارتقا می دهد، از سوی دیگر این نوع از چرخ  قابلیت دوخت دو تا ۹ دوک نخی به طور هم زمان را ارائه می دهد.

 

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه

چرخ خیاطی میاندوز ژانومه در زمره بهترین چرخ خیاطی ژانومه قرار می گیرد که در مصارف صنعتی کاربرد دارد و برای تولید حجم زیادی از محصولات به کار می رود. اگر بتوانید اقدامات لازم برای نگهداری و استفاده از چرخ خیاطی ژانومه را به طور دقیق مدنظر قرار دهید به راحتی می توانید طول عمر مفید استفاده از آن ها را افزایش دهید. این محصولات مقاومت و استحکام بالایی در برابر ضربه های فیزیکی در  بلند مدت را دارند. به طور جدی برای خرید چرخ خیاطی ژانومه ضروری دارد که به نمایندگی های رسمی شرکت ها مراجعه کنید و آن ها را هدف قرار دهند تا محصولی با کیفیت و اصل به دست شما برسد.

بهترین چرخ خیاطی

چرخ خیاطی سری ۷۰۰۰ ژانومه

چرخ خیاطی سری ۷۰۰۰ ژانومه از مدل های محبوب چرخ خیاطی ژانومه می باشد که دارای مشخصات:
1. آداپتور: ندارد
2. سوزن نخ کن: ندارد
3. قابلیت دوخت: ساده، زیگزاگ، گلدوزی،همچنین پارچه های ضخیم، به ویژه پارچه های نازک، پس دوزی است. این نوع  محصول با ارائه قیمت کمتر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد.

چرخ خیاطی سری ۸۰۰۰ ژانومه

در تولید و طراحی چرخ خیاطی ۸۰۰۰ ژانومه سعی شده است علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری محصول، توجه خاصی در ارائه مقاومت بالاتر در نظر گرفته شود.

 

ویژگی های فنی

• عرض خاص دوخت 5 میلیمتر
• عرض خاص دوخت 4میلیمتر
• مدل مختلف دوخت حاشیه 7
• دور موتور : به اندازه ی860 دوخت در هر دقیقه
• مجهز بودنبه نخ کن اتوماتیک
• مجهز بودن به درب جعبه ABS
• ساخت شده ی بدنه بیرونی با به کار گیری فایبر گلاس

 

بهترین چرخ خیاطی ژانومه و خدمات پس از فروش

کارت گارانتی از مزیت های خرید چرخ خیاطی ژانومه در نظر گرفته می شود. برای خرید و ثبت سفارش انواع مدل های چرخ خیاطی ژانومه می توانید با شماره های موجود با نمایندگی رسمی ژانومه در تماس باشید.

بهترین چرخ خیاطی ژانومه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *