معرفی چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲

معرفی چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل 802

معرفی چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲

معرفی چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲ 606 500 نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات شرکت ژانومه

چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲

به جرات میتوان گفت چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲ معروف ترین محصول چرخ خیاطی در دنیا و یا حداقل در ایران نام گذاری شده است. شاید کمتر کسی را میتوان یافت که تجربه خیاطی داشته باشد و با این مدل حداقل به نام، آشنایی نداشته باشد.

این مدل از قدیمی ترین محصولات ژانومه میباشد که در کشور ژاپن و شرکت ژانومه اقدام به تولید شده است. چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲  با قطعات و بدنه تمام فلز با قابلیت دوخت راسته دوزی تا عرض ۷ میلیمتر و امکان دوخت مادگی در ۴ مرحله ، دوخت دکمه و دوخت مدل های گلدوزی با تعویض دستی ژتون در ۲۴ مدل و امکان نصب انواع پایه های سردزوی و لبه دوزی و زنجیره دوزی و غیره میباشد.

چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲ یک دستگاه اتوماتیک تمام مکانیکی است که توانایی انجام انوع دوخت از قبیل ژرسه چرخ  سردوزی، پس­دوزی، دالبردوزی، دوخت زنجیره­ای گلدوزی با کارگاه، جادکمه و …. را دارد، یکی از نکات مثبت این محصول این است ساختمان ساده و راحتی دارد که تعمیر­ کردن آن را آسان میکند.

تقریبا اکثر کسانی که در حوزه تعمیرات چرخ خیاطی فعال هستند می­توانند آن را تعمیر کند. این چرخ خیاطی توانایی دوخت ۴۸ مدل حاشیه دوزی را دارد که توسط ژتون­هایی که همراه آن می­باشد انجام می­شود. از آن جایی که یک چرخ خیاطی می­تواند تا آخر عمر برای شما باقی بماند این محصول همراه خوبی برای شما خواهد بود.

چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل 802

چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲

مزایا  و برتری چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲

در میان انواع چرخ خیاطی­ های  ارائه شده ،چرخ خیاطی ۸۰۲ ژانومه از بقیه مدل‌ها طرفداران بیشتری در بین کاربران صنعتی و خانگی برخوردار می‌باشد. از کیفیت و دوام بسیار مناسبی جهت استفاده کاربران خانگی برخورداراست و در اثر استفاده مداوم در کارگاه‌های صنعتی نیز ، عملکرد آن در مدت طولانی با هیچ گونه مشکل خاصی مواجه نخواهد شد.

شاید برایتان جالب باشد :
چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه

قابلیت‌های چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲

چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲ که از سری ۸۰۰چرخ خیاطی های برند ژانومه است. سال‌ها به عنوان یک چرخ خیاطی بی رقیب در کارگاه‌های صنعتی و تولید مورد استفاده قرار می‌گرفته است و هنوز هم می‌توان آن را در کارگاه‌های دوخت و دوز لباس مشاهده کرد. از ویژگی‌های این چرخ خیاطی می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجهز به سیستم ژتونی جهت گلدوزی روی لباس‌ها
  • دارای قابلیت دوخت ۴۹ نمونه دوخت متنوع و متفاوت
  • دارای گردونه مناسب جهت تنظیم عرض دوخت تا ۷ میلی‌متر
  • دارای طول دوخت ظریف ۴ میلی‌متری
  • دارای گردونه تنظیم موقعیت قرارگیری سوزن درون چرخ
  • دارای گردونه تنظیم کشش نخ
  • قابلیت دوخت انواع پارچه‌های گوناگون ضخیم و نازک
  • دارای دوخت ۴ مرحله‌ای جادکمه برای لباس
  • دارای اهرم درجه زیگزال جهت انجام گلدوزی با کارگاه گلدوزی
  • دارای سیستم قاب ماکو تمام فلزی با کیفیت

گلدوزی با استفاده از چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲

چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲  که  توسط شرکت سرشناس ژانومه تولید شده است ، با وجود دارا بودن قابلیت ۴۹ نمونه دوخت متفاوت و مختلف ، برای گلدوزی بروی قسمت‌های مختلف لباس‌های مجلسی و یا مانتوهای زنانه  نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شما تنها باید ژتون مورد نظر را درون چرخ خیاطی ژانومه قرار دهید و پس از انجام تنظیمات ، قسمت مورد نظر از لباس را درون کارگاه گلدوزی قرار داده و زیر سوزن چرخ بگذارید و شروع به دوختن طرح‌های مختلف گلدوزی به وسیله این چرخ خیاطی  کنید.

هم‌چنین می‌توانید از چرخ خیاطی استوک ژانومه مدل ۸۰۲، علاوه بر انجام گلدوزی برای پس‌دوزی ، تکه‌دوزی ، زیپ دوزی  و… نیز بروی لباس‌ها استفاده کنید.