معرفی اجزا چرخ خیاطی

معرفی چرخ خیاطی ژانومه مدل ۲۰۲۰

معرفی چرخ خیاطی ژانومه مدل ۲۰۲۰ 500 398 نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات شرکت ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۲۰۲۰

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۲۰۲۰ اگر قصد خرید چرخ خیاطی فقط در مورد مصارف خانگی را دارید و یا در ابتدای مسیر آموزش خیاطی هستید این مدل می تواند گزینه منـــاسبی از لحاظ اقتصادی برای شمــا باشد

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۲۰۲۰ دستگاهی با طراحی زیبا و پر کاربرد بوده که موجب راحت شدن عملیات دوخت و دوز میشود.

سرعت دوخت چرخ خیاطی ژانومه ۸۶۰ دوخت در دقیقه بوده که موجب راحتی و سرعت بخشیدن به عملیات دوخت میشود.

از طریق این دستگاه میتوانید کارکردهایی مانند دوخت ساده و زیگزاک ، دوخت حلقوی برای دور آستین و دمپای شلوار ، گلدوزی ، تکه دوزی ، دوخت دکمه و جا دکمه ای در ۴ مرحله ، زیپ دوزی و لبه دوزی و … را انجام دهید .

جنس بدنه داخلی چرخ خیاطی ۲۰۲۰ از فلز آلومینیوم بوده که موجب استحکام و وزن سبک دستگاه می گردد و بدنه بیرونی آن نیز از پلاستیک مقاوم فایبرگلاس ساخته شده است .

چرخ خیاطی ۲۰۲۰ ژانومه قابلیت دوخت حاشیه در ۷ مدل متنوع را دارد همچنین عرض دوخت این چرخ خیاطی ۵ میلی متر و طول دوخت آن ۴ میلی متر می باشد.

از طریق اهرم کشش نخ تعبیه شده روی بدنه میتوانید میزان کش امدن نخ پارچه را هنگام دوخت مشخص نمایید .

دو ولوم چرخشی روی چرخ خیاطی ژانومه نیز برای انتخاب نوع دوخت و میزان عرض دوخت میباشد .

از دیگر ویژگی های این دستگاه میتوان به قابلیت نصب انواع سوزن در سایز های ۹ الی ۱۸ را دارد که برای دوخت پارچه های بسیار ظریف تا پارچه های بسیار ضخیم مناسب میباشد.

سیستم قاب ماکو چرخ خیاطی بصورت نیم دور تمام فلزی بوده و مجهز به سیستم فشار پایه متناسب با ضخامت پارچه های مختلف است و به کمک آن می توان دوخت پارچه های ضخیم و نازک را انجام داد. درب محافظ این دستگاه از جنس ABS ارائه شده که مقاومت بسیار بالایی دارد .

برای خرید محصولات به صفحه محصولات در فروشگاه اینترنتی ژانومه مراجعه نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)