آشنایی با انواع پایه‌های ساده چرخ خیاطی ژانومه

ژانومه

آشنایی با انواع پایه‌های ساده چرخ خیاطی ژانومه

آشنایی با انواع پایه‌های ساده چرخ خیاطی ژانومه 450 377 نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات شرکت ژانومه

پایه‌های ساده چرخ خیاطی ژانومه

پایه‌های چرخ خیاطی جهت راحت کردن انواع دوخت‌های طراحی شده برای چرخ خیاطی‌های ژانومه ارائه شده‌اند. تا شما به راحتی بتوانید با تعویض پایه ثابت و قرار دادن پایه مناسب، بتوانید دوخت مورد نظرتان را مانند دوخت زیپ یا جادکمه انجام دهید.

برخی از پایه‌های طراحی شده به همراه چرخ خیاطی‌های ژانومه جهت استفاده عرضه می‌شود؛ اما در صورتی که پایه مورد نظر در پکیج چرخ خیاطی وجود نداشته باشد.

شما می‌توانید پایه چرخ خیاطی را به طور جداگانه خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در ادامه برخی از پایه‌های ساده چرخ خیاطی ژانومه برای استفاده در چرخ خیاطی‌ها جهت آشنایی بیشتر معرفی شده‌اند.

پایه‌های طراحی شده جهت ساده دوزی

پایه‌های ساده دوزی که به دو صورت طراحی و عرضه می‌شوند. قادر به دوخت‌های ساده و در برخی از اوقات دوخت‌های زیگزاگی هستند. به گونه‌ای که پایه‌های ساده دارای شکاف کاملاً باز، علاوه بر ساده دوزی می‌توانند دوخت زیگزاگی را نیز بر روی پارچه انجام دهند؛

اما پایه‌هایی که دارای شکاف نیم‌باز هستند تنها قادر به انجام دوخت ساده بر روی پارچه می‌باشند.

 

پایه چرخ خیاطی

پایه‌های طراحی شده جهت ساده دوزی

 

 

پایه‌های طراحی شده سر دوز

این پایه‌ها برای دوخت‌های زیگزاگی در قسمت لبه‌های پارچه مورد استفاده قرار می‌گیرند و مانع از جمع شدن پارچه در هنگام دوخته شدن می­شوند. این پایه‌ها بیشتر در چرخ‌های سر دوز که برای پس‌دوزی پارچه‌ها به کار می‌روند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شاید برایتان جالب باشد :
چرخ خیاطی ژانومه ( چشم مار)

 

 

ژانومه

پایه های سردوز

 

 

پایه‌های طراحی شده زیپ دوزی

پایه‌های زیپ دوزی ارائه شده برای چرخ‌های خیاطی از تنوع زیادی برخوردار هستند؛ زیرا پایه‌هایی که برای دوخت زیپ‌های دو طرفه مانند زیپ‌های کاپشن‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. با پایه‌های زیپ دوزی ساده کاملاً متفاوت خواهد بود؛

اما شکل کلی پایه‌های زیپ دوزی شبیه یکدیگر می‌باشد. تا دوختن زیپ برای شما ساده‌تر باشد.

 

 

پایه چرخ خیاطی ژانومه

پایه چرخ خیاطی

 

برای آشنایی بیشتر با پایه‌های پیشرفته‌تر، می‌توانید مقاله بعدی ارائه شده در رابطه با پایه‌های پیشرفته را در وب سایت ژانومه سرویس مورد مطالعه قرار دهید.