نکاتی در مورد تعمیرات

ژانومه


نکات مهم در تعمیرات چرخ خیاطی ژانومه

اگر شما هم از چرخ خیاطی ژانومه در منزلتان استفاده می‌کنید ، حتماً برای شما هم مشکلاتی از قبیل ایجاد صدای کشیده شدن نخ و یا بریدن متوالی نخ در هنگام دوختن لباس‌ها پیش آمده است. از این رو در اینجا برخی از نکات قابل توجه در رابطه با چگونگی انجام تعمیرات ابتدایی چرخ خیاطی ژانومه بیان شده است. تا در زمان بروز مشکلات در هنگام دوختن لباس‌های مختلف، مشکلات به وجود آمده را مدیریت کرده و حل کنید.

تعمیرات چرخ خیاطی ژانومه

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه

رفع صدای زیاد چرخ خیاطی

اگر در هنگام استفاده از چرخ خیاطی با صداهای بلندی مانند کوبیده شدن درون چرخ خیاطی مواجه شدید ، کافی است که تمامی قسمت‌های چرخ را روغن‌کاری کنید و با یک قلم موی تمیز خرده‌های نخ یا پارچه را از درون چرخ خیاطی پاک کنید. چرا که این امر سبب می‌شود که چرخ خیاطی روان‌تر از گذشته بتواند کار کند؛ اما در صورتی که باز هم صداهای ناهنجار شنیده شد، بهتر است که از تعمیرگاه‌های مجاز چرخ خیاطی ژانومه جهت رفع مشکلات احتمالی کمک بگیرید.

ایجاد دوخت‌های نامنظم بزرگ و کوچک

در هنگام مشاهده دوخت‌های نامنظم که به صورت بزرگ و کوچک توسط چرخ خیاطی ژانومه بر روی پارچه ایجاد می‌شوند. می‌توان سوزن چرخ خیاطی را سفت‌تر کرد و یا ماکو را یک‌بار از چرخ خیاطی خارج کرده و پس از تنظیم مجدد درون چرخ خیاطی قرار داد. دوخت‌های نامنظم چرخ خیاطی ژانومه در اثر کشیدگی بیش از حد نخ به وجود خواهد آمد.

پاره شدن نخ ماسوره در هنگام دوخت

در هنگام پاره شدن نخ ماسوره در هنگام دوخت، باید به این نکته توجه داشته باشید ، که باید حتماً نخ انتخاب شده از جنس مرغوب و با کیفیتی برخوردار باشد. تا در اثر کشیده شدن برای دوخت دچار پارگی نشود. همچنین توجه داشته باشید که تنظیم نبودن کشش نخ، شل بودن پیچ ماسوره و قرار نگرفتن ماسوره در مکان مناسب نیز می‌تواند در پاره شدن نخ ماسوره تأثیر گذار باشد.

در صورتی که نسبت به تعمیرات چرخ خیاطی ژانومه آگاهی ندارید، حتماً نسبت به ثبت درخواست تعمیر چرخ خیاطی خود اقدام نموده و یا با ما تماس بگیرید تا چرخ خیاطی ژانومه شما به درستی و در زمان مناسب تعمیر شود و مجدداً قابل استفاده باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانه محصولاتتماس با ما