چرخ خیاطی ژانومه

تعمیرات چرخ خیاطی


چرخ خیاطی های ژانومه

جهت انجام دوخت و دوز توسط چرخ خیاطیهای ژانومه ، باید با مشکلاتی که در حین خیاطی پیش می آید و چگونگی رفع آن­ها آشنایی کامل داشته باشید. در ادامه برخی از مشکلاتی که ممکن است درحین خیاطی کردن برای شما پیش بیاید مطرح شده است. تا بدون احساس سردرگمی یا نگرانی به راحتی بتوانید بر این مشکلات در هنگام انجام خیاطی غلبه کنید.

 

چرخ خیاطی ژانومه

تعمیرات چرخ خیاطی

 

نکات مهم استفاده از چرخ خیاطیهای ژانومه

برای این که با احساس آرامش بیشتری، بتوانید لباس‌های مورد نظرتان را توسط چرخ خیاطی‌های ژانومه بدوزید. نیازمند رعایت نکات مهمی در هنگام استفاده از چرخ خیاطی هستید. تا کیفیت دوخت پارچه‌ها افزایش پیدا کند و از ظرافت بیشتری جهت استفاده برخوردار باشد. در ادامه توجه شما را به برخی از این نکات جلب می‌کنیم.

  • انتخاب نخ با کیفیت و مناسب جهت دوختن لباس‌ها توسط چرخ خیاطی‌های ژانومه، به شما کمک می‌کند. تا بدون پاره شدن متوالی نخ بتوانید به راحتی لباس‌ها را بدوزید و دوخت‌های درزهای لباس‌ها نیز از کیفیت بیشتری جهت استفاده برخوردار باشند.

 

  • در صورتی که در هنگام دوختن پارچه‌ها نخ روی پارچه جمع شود. باید قسمت قرار گیری نخ درون ماسوره و حرکت نخ بر روی چرخ خیاطی را چک کنید. تا حرکت نخ به طور راحت صورت بپذیرد و در حین خیاطی به هیچ عنوان دچار کشیدگی نشود.

 

  • در صورتی که در هنگام دوختن نخ ماسوره پاره شود. تنظیمان نخ را مجدداً چک کنید.

 

  • در صورتی که در طی فرآیند دوخت، چرخ قادر به ادامه حرکت سوزن نباشد. نخ درون ماسوره گیر کرده است و باید آن را جهت انجام ادامه‌ی فرآیند دوخت آزاد کنید.

 

  • در صورتی که علی‌رغم کار کردن چرخ خیاطی ژانومه هیچ‌گونه دوختی بر روی پارچه ایجاد نشود. باید دقت داشته باشید که، یا نخ درون ماکو به اتمام رسیده است و یا چرخ خیاطی نیاز به انجام روغن‌کاری جهت حرکت دارد.

 

خرید چرخ خیاطی

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با طرز استفاده چرخ خیاطی‌های ژانومه، می‌توانید از دفترچه همراه چرخ خیاطی استفاده نمایید.

همچنین برای اطلاع از قیمت چرخ خیاطی‌های متنوع ژانومه، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی ژانومه سرویس مراجعه کنید و از مشخصات کامل چرخ خیاطی‌های برند ژانومه جهت خریداری بازدید به عمل بیاورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه محصولاتتماس با ما