تعمیر چرخ خیاطی

تعمیرات ژانومه


تعمیر چرخ خیاطی ژانومه

 

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه باید توسط افراد خبره و متخصص صورت بپذیرد؛ زیرا هنگام تعمیر باید عملکرد قسمت‌های مختلف چرخ خیاطی به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد و مشکلات آن به صورت کامل برطرف گردد.

اگر چرخ خیاطی هنگام استفاده صداهای زیادی تولید می‌کند یا نخ بدون دلیل چندین و چند بار هنگام دوخت قطع می‌شود. بهتر است چرخ خیاطی را از برق خارج کنید و از خدمات تعمیر چرخ خیاطی ژانومه بهره‌مند شوید. تا مشکلات جزئی و ساده دستگاه به ایرادات عمده مبدل نشود.

 

تعمیر چرخ خیاطی

تعمیرات ژانومه

 

تولید صداهای ناهنجار و بلند

یکی از مشکلاتی که کاربران هنگام استفاده از چرخ خیاطی با آن موجه می‌شوند، صدای بلند و ناهنجاری است که نشان‌گر کوبیده شدن چیزی درون چرخ خیاطی است. به گونه‌ای که کاربران مبتدی نگران خراب شدن چرخ خیاطی می‌شوند.

اما این مشکل تنها به دلیل جمع شدن پارچه‌های اضافه و نخ درون چرخ رخ داده است و با تمیز کردن آن  برطرف خواهد شد.

 

ایجاد دوخت‌هایی با اندازه‌های متفاوت

 

یکی دیگر از مشکلات شایع چرخ خیاطی‌ها ایجاد دوخت‌های نامنظم بزرگ و کوچک بر روی لباس‌ها می‌باشد. این دوخت‌های نامنظم کاربران را کلافه می‌کنند و کاربران مبتدی ممکن است در همان ابتدای کار از خیاطی دل‌زده شوند!

این دوخت‌ها ممکن است به دلیل خوب جا نیفتادن ماکو و ماسوره رخ داده باشد. همچنین تنظیمات نامناسب کشش نخ  نیز سبب ایجاد دوخت‌های ریز و درشت می‌شود. با نخ کشی مجدد چرخ و خارج کردن ماکو و قرار دادن مجدد آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

 

دوخته نشدن پارچه

 

در برخی از مواقع با وجود این که سوزن حرکت می‌کند، پارچه به هیچ عنوان دوخته نمی‌شود. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ داده باشد. یکی از دلایل دوخته نشدن پارچه عدم نخ کشی مناسب چرخ است. دومین دلیل می‌تواند به دلیل عدم قرار گرفتن سوزن در محل مناسب باشد و سومین دلیل دوخته نشدن لباس می‌تواند به جمع شدن نخ در زیر پارچه مرتبط باشد. که با تظمیات مجدد نخ و سوزن برطرف میشود.

به شما پیشنهاد می‌کنیم شخصاً دست به تعمیر چرخ خیاطی ژانومه نزنید و این امر را به متخصصین این حوزه واگذار کنید؛ زیرا ممکن است ایراد پیش آمده به قسمت خاصی از چرخ مرتبط باشد و به دلیل عدم آگاهی کافی نتوانید مشکل را به طور کامل برطرف کنید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه محصولاتتماس با ما