برای تعمیر و بررسی چرخ خیاطی ژانومه چه باید کرد؟

رفع عیوب چرخ خیاطی

رفع عیوب چرخ خیاطی


برای تعمیر و بررسی چرخ خیاطی ژانومه چه باید کرد؟

هر وسیله ای ممکن است روزی به تعمیرات احتیاج پیدا کند برای چرخ خیاطی ژانومه نیز ممکن است این اتفاق رخ دهد.حال اگر این اتفاق رخ داد چه باید کرد؟ در ادامه مطلب به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

گذری به چرخ خیاطی ژانومه  :

چرخ خیاطی ژانومه محصول شرکت ژانومه ژاپن با سابقه طولانی کار است که این برند با تولید چرخ خیاطی های کامپیوتری به شهرتی جهانی دست پیدا کرد. شرکت و برند  Elnaنیز از آن این شرکت یعنی ژانومه است. بنیانگذار ژانومه Yosaku Ose  است و کارخانه های تولیدی آن در کشور های ژاپن، تایلند و تایوان می باشد.

شرکت ژانومه طرفداران زیادی در کشور ما دارد و نمایندگی های رسمی فراوانی نیز در ایران دارد که به راحتی می توانید برای خرید هر یک از این محصولات به نمایندگی های آن ها مراجعه کرد و محصول مورد نیاز خود را خرید.

ژانومه تولید کننده برترین ماشین های دوختنی با کیفیت است. و خلاقیت های به کار برده شده در چرخ خیاطی های این شرکت بسیار متنوع است و همین موضوع موجب تفاوت محصولات این شرکت با دیگر شرکت های تولید کننده چرخ خیاطی شده است.

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد همه ی وسایل الکترونیکی ممکن است دچار مشکل شوند و به تعمیر نیاز داشته باشند پس چرخ خیاطی نیز از این قائده مستثنی نیست. اگر شما چرخ خیاطی ژانومه دارید و چرخ خیاطی شما به تعمیر احتیاج دارد تعمیرگاه های رسمی ژانومه برای حل این مشکلات شما آماده خدمت رسانی هستند.

تعمیرگاه های رسمی ژانومه با تعمیر کاران حرفه ای و خبره مشکل چرخ خیاطی شما را در اسرع وقت تعمیر و عیب یابی کرده و میتوانید با تماس با تعمیرگاه ها و اعلام نیاز به تعمیرگاه در وب سایت ژانومه چرخ خیاطی خود را نزد تعمیرکار برده و مشکل خود را حل کنید.

در صورتی که شما ساکن تهران هستید این شانس را دارید که از حمل رایگان چرخ خیاطی اتان درب منزل بهره مند شوید.

 

تعمیر و بررسی چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه

 

پرسنل و کارکنان رسمی نمایندگی های ژانومه پس از اطلاع شما به محل حاضر می شوند و چرخ خیاطی شما را جهت بررسی و تعمیر تحویل میگیرند و پس از بررسی و تعمیرات لازمه با شما تماس می گیرند.

چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه

در صورتی که چرخ خیاطی خود را از مراکز رسمی و معتبر خریداری نکرده باشید بعد از اینکه دچار مشکل شود و به تعمیرات نیاز پیدا کند نمی توانید از کارت گارانتی خود بهره مند شوید پس برای تعمیر باید هزینه بسیار زیادی را صرف کنید. اما در صورتی که از مراکز معتبر و رسمی ژانومه خرید کرده باشید در صورت بروز عیب می توانید با استفاده از گارانتی محصول هزینه بسیار کمی بپردازید و در صورت نیاز به قطعات اصلی تعمیرگاه های ژانومه این کار را انجام خواهند داد. پس حتما برای خرید چرخ خیاطی ژانومه به نمایندگی های رسمی این شرکت مراجعه کنید تا خریدی بدون دلواپسی داشته باشید و در صورت بروز مشکل چرخ خیاطی نگران تعمیرات آن نباشید.

شماره نمایندگی های ژانومه را می توانید از اینترنت و یا ۱۱۸ دریافت کنید.

درخواست تعمیر به دو صورت انجام می پذیرد یا مشتری میتواند چرخ خیاطی خود را شخصا به تعمیرگاه ها آورده و درخواست تعمیر دهد و یا اینکه اینترنتی درخواست خود را ارائه و ثبت نماید که در این صورت پیک به محل و منزل شما خواهد آمد و چرخ خیاطی شما را تحویل گرفته و پس از بررسی مشکلات و اعلام هزینه آن، چرخ خیاطی ژانومه شسته و سرویس شده تحویل شما داده میشود.

در صورتی که می خواهید چرخ خیاطی خود را اینترنتی تعمیر نمایید شما ملزم به پر کردن یک فرم هستید که در آن مشخصات خواسته شده را پر کرده و ارسال می کنید.

پس به یاد داشته باشید که هنگام خرید چرخ خیاطی ژانومه حتما به نمایندگی های رسمی ژانومه رجوع کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه محصولاتتماس با ما