ژانومه سرویس

چرخ ژانومه


چرخ خیاطی ژانومه – آشنایی با چرخ خیاطی های کامپیوتری ژانومه

چرخ خیاطی های کامپیوتری ژانومه نمونه‌ای از چرخ خیاطی‌های جدید و به روز شرکت ژانومه است؛ که بیشتر جهت دوختن گلدوزی‌های زیبا و متنوع کاربرد دارد.

اما می‌توان از این چرخ خیاطی­ها برای انجام دوخت­های ساده نیز بر روی پارچه استفاده کرد.

این چرخ خیاطی‌های ژانومه با وجود بهره‌مندی از هوش مصنوعی کامپیوتری، از کشیده شدن بیش‌ازحد نخ در هنگام دوخت پیشگیری می‌کنند.

با تنظیم میزان کشش نخ، سبب می‌شوند که شما بتوانید دوخت­های تمیزتری را بر روی پارچه داشته باشید.

قابلیت‌های چرخ خیاطی‌های کامپیوتری ژانومه

چرخ خیاطی‌های کامپیوتری ژانومه که با توجه به پیشرفته‌تر شدن تکنولوژی طراحی شده است. از قابلیت‌های ویژه‌ای جهت استفاده برخوردار می‌باشد.

شما تنها باید دفترچه راهنما این چرخ خیاطی را مورد مطالعه قرار داده و از سی دی ضمیمه شده به همراه این چرخ خیاطی دیدن کنید. تا بتوانید به راحتی از این چرخ خیاطی‌های ژانومه پیشرفته استفاده کنید.

در ادامه برخی از قابلیت‌های این چرخ خیاطی ها جهت آشنایی بیشتر بیان شده است.

  • چرخ خیاطی‌های کامپیوتری ژانومه، قابلیت اتصال به اینترنت را دارا می‌باشند. از این رو شما می­توانید تمامی طرح‌های به روز ارائه شده را به راحتی دانلود کرده و برای گلدوزی مورد استفاده قرار دهید.هم‌چنین این چرخ خیاطی ها به طور مداوم برنامه خود را بروز رسانی می‌کنند. تا بتوانند با وجود دارا بودن آخرین ورژن برنامه ارائه شده، دوخت مناسبی را بروی پارچه‌ها داشته باشند.
  • الگوهای دریافت شده از اینترنت در چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه به راحتی می‌تواند توسط شما شخصی سازی شود. تا بتوانید الگوی مورد نظر را با اندازه دلخواه بر روی پارچه بدوزید.

 

  • چرخ خیاطی های کامپیوتری ژانومه قابلیت انجام گلدوزی، راسته‌دوزی، تکه‌دوزی، زیپ دوزی، ساتن دوزی و حتی پس‌دوزی را به راحتی برای شما فراهم می‌کند؛ بنابراین شما می‌توانید انواع پارچه‌های ضخیم یا نازک را، با استفاده از این چرخ خیاطی‌های کامپیوتری ژانومه برای دوختن لباس‌ها مورد استفاده قرار دهید.

 

  • چرخ خیاطی های کامپیوتری ژانومه از قابلیت دوخت اتوماتیک برای دوختن لباس‌ها و جادکمه­ها برخوردار می‌باشند. از این رو به راحتی می‌توانید جادکمه‌های لباس‌ها را با اندازه­های دلخواهتان توسط این چرخ خیاطی­ اتوماتیک کامپیوتری بدوزید.
چرخ خیاطی های کامپیوتری ژانومه
چرخ ژانومه

 

اطلاعات بیشتر

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی چرخ ایران، که نماینده معتبر چرخ خیاطی ژانومه است مراجعه نمایید.

تا بتوانید با مطالعه اطلاعات کامل انواع چرخ خیاطی‌های کامپیوتری ژانومه و مشاهده قیمت آن‌ها، اقدام به خرید این نمونه از چرخ خیاطی ها نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *