نحوه کار کردن با چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه

نحوه کار کردن با چرخ خیاطی ژانومه

نحوه کار کردن با چرخ خیاطی ژانومه 1000 599 نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات شرکت ژانومه

کار کردن با چرخ خیاطی ژانومه

اگر مبتدی هستید و تا کنون از چرخ خیاطی برای دوختن لباس استفاده نکرده‌اید. تا حد امکان از راهنمایی افراد متبحر برای یادگیری استفاده از چرخ خیاطی ژانومه و کار کردن با چرخ خیاطی ژانومه کمک بگیرید.

هم‌چنین دفترچه راهنما و سی دی قرار گفته درون پکیج همراه چرخ خیاطی ژانومه، شما را به طور کامل در رابطه با چگونگی عملکرد چرخ خیاطی و کار کردن با چرخ خیاطی ژانومه راهنمایی خواهد کرد.

 

کار کردن با چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی

 

نکات ایمنی مهم استفاده از چرخ خیاطی ژانومه

اگر به طور جدی قصد دارید تا خیاطی را به طور حرفه‌ای پیگیری کنید. یا تنها می­خواهید از چرخ خیاطی ژانومه برای انجام تعمیرات ساده لباس‌ها در منزل استفاده کنید.

در هر دو صورت باید درباره نکات مهم و ایمنی استفاده از چرخ خیاطی ژانومه، آگاهی کافی داشته باشید. در ادامه برخی از این نکات ایمنی جهت آشنایی بیشتر شما بیان شده است، که توجه شما را به آن­ها جلب می‌کنیم.

  • سعی کنید هنگام استفاده از چرخ خیاطی، تا حد امکان دستتان را به صورت موازی با سوزن چرخ خیاطی و در روی قسمت پارچه قرار دهید و از نزدیک کردن دستتان به سوزن چرخ خیاطی و سایر قطعات در حال حرکت چرخ اجتناب نمایید.

 

  • قبل از شروع به خیاطی توسط چرخ خیاط ژانومه، از مناسب بودن سوزن چرخ خیاطی و درست قرار گرفتن آن در جایگاه مد نظر اطمینان حاصل کنید؛ زیرا در صورت ایجاد خم‌شدگی در قسمت سوزن، امکان شکستن آن در هنگام دوختن لباس‌ها و ایجاد خطرات احتمالی وجود خواهد داشت.
شاید برایتان جالب باشد :
بررسی قیمت چرخ خیاطی ژانومه در مدل‌های مختلف

 

  • برای تعمیر چرخ خیاطی از اقدامات خودسرانه جدا اجتناب کنید و این امر را به متخصصین این حوزه بسپارید؛ زیرا در صورت دست‌کاری قطعات چرخ خیاطی ژانومه و تعمیر نامناسب آن احتمال برق‌گرفتگی و خطرات جانبی دیگر وجود خواهد داشت.

 

  • در هنگام خواب‌آلودگی تا حد امکان از چرخ خیاطی استفاده ننمایید.

 

  • هنگام استفاده از چرخ خیاطی از دوختن لباس‌های ضخیمی که چرخ خیاطی قادر به دوختن آن‌ها نیست پرهیز کنید و برای دوختن این لباس‌ها مداومت به خرج ندهید؛ زیرا این عمل سبب کاهش عملکرد مناسب چرخ خیاطی در طول زمان استفاده خواهد شد.

 

  • سعی کنید در هنگام استفاده از چرخ خیاطی ژانومه درون یک محیط نورانی قرار بگیرید. تا دوخت لباس‌های گوناگون مانند لباس‌های تیره به راحتی برای شما امکان‌پذیر باشد.

 

 

خرید چرخ خیاطی ژانومه

برای دریافت راهنمایی بیشتر در رابطه با خرید آنلاین چرخ خیاطی‌های برند ژانومه، می‌توانید به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی چرخ ایران مراجعه کنید. سپس چرخ خیاطی مورد نظرتان را جهت خریداری انتخاب کرده و سفارش دهید. تا فروشگاه ژانومه سرویس در اسرع وقت آن را برای شما ارسال کند.