معرفی چرخ خیاطی ژانومه سری ۸۰۰۰

چرخ خیاطی ژانومه سری 8000

معرفی چرخ خیاطی ژانومه سری ۸۰۰۰

معرفی چرخ خیاطی ژانومه سری ۸۰۰۰ 300 300 نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات شرکت ژانومه

معرفی چرخ خیاطی ژانومه سری ۸۰۰۰

چرخ خیاطی ژانومه سری ۸۰۰۰ برای مصارف خانگی ساخته شده اند و دارای قابلیت های زیاد و کاربردی ای هستند . چرخ خیاطی ژانومه مدل۸۰۰۰ اولین چرخ خیاطی از این دسته است .

چرخ خیاطی ژانومه سری ۸۰۰۰  از مدل هایی با طراحی زیبا است که از سال ۲۰۱۴ در کشور تایلند تولید می شود .طراحی زیبای این چرخ خیاطی آن را مورد توجه هر کاربری قرار می دهد و خیاطی را لذت بخش می کند .

چرخ خیاطی ژانومه مدل۸۰۰۰ دارای ۷ مدل قابلیت دوخت مختلف است . سری ۸۰۰۰ با توجه به قـابلیت سیــستم سوزن نخ کن اتومــاتیک و همچنین طــرح های زیبا و مدرن بر روی بــدنه  یکی از مدل های رایــــج و محبوب شرکت ژانــومه می باشد. از ویژگی های مدل ژانومه۸۸۰۰ می توان به توانایی دوخت ۱۲مدل حاشیه دوزی، دوخت جادکمه در ۴ مرحله، عرض دوخت ۵ میلی متر، مجهز به سیستم تنظیم موقعیت سوزن، قابلیت دوخت ســــاده دوزی، گلدوزی، زیپ دوزی، لبه دوزی، ژور دارای سیستم  بازوی آزاد جهت دوخت دمپـای شلــوار، دور آستین و دوخت محصولــات لوله ای شکل نام برد. همچنین امکان دوخت انواع پارچه های نازک تا ضخیم را دارد .

 

جنس بدنه بیرونی این چرخ خیاطی از فایبرگلاس است . که وزن کم و استحکام بالایی دارد و جنس بدنه داخلی آن از آلومینیوم است که باعث کاهش وزن چرخ خیاطی شده و وزن آن را به ۷/۲ کیلوگرم رسانده است.

شاید برایتان جالب باشد :
معرفی چرخ خیاطی کامپیوتری  ژانومه مدل XL607

طراحی چرخ خیاطی ژانومه سری۸۰۰۰ کار با چرخ خیاطی را آسان کرده به طوری که افراد مبتدی هم به سادگی با آن کار کنند . به این منظور سری۸۰۰۰ ژانومه به سوزن نخ کن اتوماتیک مجهز شده است و روی بدنه آن هم شکل مدل های دوخت حاشیه مشخص شده است تا به وسیله ولوم به راحتی مدل دل خواه انتخاب شود.

توجه
مدل های ۸۲۰۰، ۸۳۰۰، ۸۴۰۰، ۸۶۰۰،۸۵۰۰، ۸۹۰۰،۸۸۰۰،۸۷۰۰  تفاوتی از لحاظ ویژگی های فنی ندارند و تفاوت این مدل ها فقط در رنگ و طرح روی بدنه چرخ خیاطی می باشد