خرید چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲

خرید چرخ خیاطی 802

خرید چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲

خرید چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲ 900 820 نمایندگی رسمی فروش و تعمیرات شرکت ژانومه

هنگام خرید چرخ خیاطی باید به امکانات ارائه شده توجه ویژه‌ای داشته باشید. به گونه‌ای که پس از خرید چرخ بتوانید سال‌ها از آن استفاده کنید بدون این که نیاز به خرید چرخ خیاطی جدیدتری داشته باشید.

توجه به این نکته بیشتر برای کاربران معمولی حائز اهمیت است و کاربران حرفه‌ای به دلیل پیشرفتی که دارند، باید همیشه فرآیند تعویض چرخ خیاطی یا تعمیر چرخ خیاطی را مد نظر داشته باشند.

زیرا در چرخ خیاطی‌ها نیز همانند سایر لوازم عرضه شده در بازار روز به روز امکانات بیشتری تعبیه می‌شود. تا کاربران بتوانند تمام نیازهایشان را هنگام دوخت لباس‌ها و… برطرف کنند.

چرخ خیاطی‌های سری ۸۰۲ و ۸۰۸ ژانومه نسبت به سایر مدل‌ها از دوام و کیفیت بهتری جهت استفاده برخوردار هستند؛ بنابراین در کارگاه‌های تولیدی نیز از این چرخ خیاطی­ها جهت دوخت لباس‌های متنوع استفاده می‌شود.

 

خرید چرخ خیاطی 802

خرید ۸۰۲

 

خرید چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲

 

اگر شما هم علاقه‌مند هستید که این چرخ خیاطی را جهت خرید انتخاب کنید. باید با امکانات ویژه‌ای که در آن‌ تعبیه شده است آشنایی کافی داشته باشید.

عرض دوخت ۷ میلی‌متری از بارزترین ویژگی‌های این چرخ خیاطی است؛ بنابراین به راحتی می‌توانید درز لباس‌ها را به وسیله دوخت‌های زیگزاگی پس دوزی کنید و نیازی به چرخ خیاطی جداگانه‌ای برای پاک دوزی نخواهید داشت.

شاید برایتان جالب باشد :
خودت تعمیرکار چرخت باش و لذت ببر

ماکو این چرخ خیاطی به صورت تمام دور طراحی شده است. تا هنگام حرکت سوزن و چرخش ماکو، نخ در اثر کشیدگی پاره نشود. با وجود این ماکو به هیچ عنوان نخ  هنگام دوخت جمع نمی‌گردد و درزها همیشه صاف و یک دست دوخته می‌شوند.

۴۹ ژتون طراحی شده این امکان را برای کاربر فراهم می‌کنند که انواع گلدوزی‌های دلخواهش را بر روی پارچه خلق کند. برای هر نمونه دوخت کافی است ژتون مد نظر را بر روی چرخ خیاطی قرار داده و تنظیمات لازم را برای دوخت انجام دهید.

همچنین با تعویض هر ژتون و تنظیمات جدید، قادر به ارائه دوخت‌های متفاوت­تری خواهید بود.

این چرخ خیاطی نسبت به سایر مدل‌ها از کیفیت بهتری برخوردار است و تعمیرات آن با وجود قطعات فابریک موجود در بازار به سادگی قابل انجام می‌باشد.